Zdjęcia gwiazd, Paris Hilton, Britney Spears, Doda, Lady Gaga. Liczne fotki


Wpisy z tagiem: doda

czwartek, 21 maja 2009

nic kurna nie kumamy. Niedawno kolorowa prasa donosiła, że Doda kupiła lamborghini. A dziś kolorwa prasa donosi, że Doda lansuje się w Porsche. O co kurna chodzi. A może kupiła se Daewoo Tico, ale po tuningu...

Doda

Inna zupełnie najbardziej istotna sprawa to miejsce, gdzie zrobiono te zdjęcia. Podpisano je: Ulica Chmielna w Warszawie. Modna knajpa i białe porshe. Bananowy song

Wydaje nam się,  że Chmielna to deptak dla pieszych. Jeśli to prawda to drodzy redaktorzy z plotka zgłoście te zdjącia do straży miejskiej. Należy się tej swołoczy mandat.

Doda

Zdjęcia: plotek.pl

 

 

Tagi: doda
00:35, nagie
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 06 kwietnia 2009

Na zdjęciu Doda. Oraz jej dwa silikony

Doda nago, cycki Dody

Tagi: doda
21:31, nagie
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 26 lutego 2009

Jest kilka rzeczy z życia Dody, kóre trzeba pooruszyć. Po pierwsze jej urodziny w kolorze różowym. Nie komentujemy gustu. Chcemy tylko zaznaczyć, że znów redakcja Plotka.pl nie wyczuła trendów modowych. Podczas, gdy oni (plotek.pl) tydzień zmienili kolor swojego plotka z różowego na biały Doda akatuje polskie media właśnie różowym kolorem.

A można było poczekać, bo znając siłę rażenia Dody, teraz cały kraj zacznie się na różowo ubierać, malować domy, samochody, malować nawet serwisy internetowe. Miejmy nadzieję, że Plotek.pl może szybko wrócić do starego wyglądu.

Oto różowe urodziny Dody

Doda

Drugą sprawą wartą opisania są goście na tejże Dodowej imprezce. Coż to za przedziwna zgraja ludzi. Od faceta w niemal tureckim sweterku (ten z prawej) - wygląda jak katecheta z Siedlec, po panią, która zapomniała założyć spódniczki (po lewej). Dodzie oczywiście wypada przyjść prawie nago. Natomiast ta pani, ubrała się jak za przeproszeniem Tirówka, nie dość, że wyzywająco to jeszcze dość tandetnie. Oczywiście nie gorszy nas to, bo lubimy nagość, ale akurat ta pani nas nie kręci. Ciekawi nas tylko czy zaliczyła sobie numerek w różowej toalecie. Jeśli tak, to mamy nadzieję, że miała szczęśliwy, udany orgazm :)

Doda, urodziny Dody, Doda w rajstopach

Trzecia w końcu kwestia to poruszona dziś przez Plotka, to sprawa podobieństwa sukienek Dody i Bjork zatytułowana: Doda kontra Bjork - która godniej nosi ptaka?

Doda, Bjork

Sukienki ciekawe, być może nawet ładne, ale się nie znamy. Ptaki i owszem - ptasie. Nas korci, by przekręcić ten tytuł: która godniej pieści ptaka? I oczywiście do tego ciekawe galerie :)

Tagi: doda
11:22, nagie
Link Dodaj komentarz »
sobota, 05 stycznia 2008

Przepraszamy najmocniej, że tak monotonnie i ciągle Doda, ale jakoś tak się nam złożyło. Bo to chyba wpływ tej wieści, że Doda dała kasę na kościół. Przeczytaliśmy w Plotku.pl W sumie byliśmy nawet ciekawi co to za kościół. Pisali, że jakiś gotycki, że perełka architektury. Mogli dać zdjęcie kościoła byłoby wreszcie na co popatrzeć. Dali zdjęcie Dody ... taki lajf, też dajemy zdjęcie DODY, bo się lepiej klika ...

DODA, cycki Dody

Tagi: doda
10:55, nagie
Link Komentarze (3) »