Zdjęcia gwiazd, Paris Hilton, Britney Spears, Doda, Lady Gaga. Liczne fotki


RSS
wtorek, 26 marca 2013

Nie wiemy kim jest Justin Bieber i dlaczego chodzi półnago po Polsce. To bardzi dziwne, ale w pudelku tak właśnie napisali: Justin Bieber nie został długo w Polsce (czy, jak sam twierdził - w Rosji...). Jeszcze tego samego dnia, tuż po koncercie, pojechał na łódzkie lotnisko. Na bramce podczas odprawy pojawił się bez koszulki i z białymi majtkami wystającymi spod opadających mu spodni. Pomimo to Justin aż dwa razy musiał przejść przez detektor metalu, a strażnik dokładnie go przeszukał... Być może to jakiś oddany fan, który skorzystał z okazji?

O co tu chodzi?

Justin Bieber

pudelek napisał, że Agata Buzek dostała jedną z głównych ról w filmie Humminbird. Gra zakonnicę wplątaną w rozgrywki mafijne oraz handel kobietami. Pomiędzy postacią Agaty a żołnierzem gwiazdora znanego z serii Transporter i Andrenalina rodzi się uczucie.

Oto zdjęcia z planu filmowego, na których Buzek całuje się ze Stathamem. Zazdrościcie jej? :)

Dlatego pudelek pisze "Zazdrościcie jej", a nie Zazdrościcie mu? Chyba jemu nie ma co zazdrościć ;)

Agata Buzek

czwartek, 19 lipca 2012

Portal informacyjny pomponik pokazał zdjęcie Natalii Siwiec bez stanika.

Zadzwoniliśmy do naszego bohatera Krzysztofa Framugi (38) ze Świecia (magazyniera z lokalnej hurtowni elektrycznej) czy jemu się to zdjęcie podoba, ale powiedział, że widział lepsze zdjęcia pań bez stanika. Powiedział wprost: jak się ktoś chwili, że ma zdjęcie pani bez stanika to dobrze by było, żeby ta pani też nie miała na sobie bluzki. Zdjęcie pani bez stanika, ale w bluzce jest jak się wyraził dosadnie do dupy.

Drogi pomponiku. Nie ma się czym chwalić.

natalia siwiec

zdjęcie pochodzi z portalu informacyjnego pomponik

Więcej ciekawych przemyśleń Krzysztofa Framugi  na temat gwiazd i celebrytów tutaj. M.in. O tym co powinna zdradzić Monika Richardson zamiast zdradzać nam co jej nie wychodzi z mężczyznami.

piątek, 13 kwietnia 2012

Maja-Sablewska

plotek piszą, że to jest fotka dnia i to jest HOT - Sablewska i Marina siedzą obok siebie na pokazie mody. Ich miny... bezcenne!

ale my nie wiemy kim jest Marina, ani nie wiemy kim jest Sablewska, ani co takiego jest HOT w tym, że one siedzą kolo siebie. To jakieś lesbijki? Będzie potem gorący seks?

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 145